mgielka1
mgielka2
mgielka3
mgielka1 mgielka2 mgielka3

Tonizująca mgiełka do twarzy

CZYSTEK
150 ml

Mgiełka z czystkiem do twarzy, szyi i dekoltu tonizuje skórę, odświeża ją i nawilża.

15,99 PLN

Sprawdzi się przy:

 

cerze naczynkowej
łagodzeniu zaczerwienień,  tonizowaniu, odświeżeniu i nawilżaniu skóry
używaniu codziennie rano i wieczorem
rozpyleniu bezpośrednio na twarz, szyję i dekolt
a następnie pozostawieniu do wchłonięcia

Co robię dobrego?

Wybierając tonik do cery naczynkowej oczywiście pragniemy, by kosmetyk odświeżał, nawilżał   i tonizował skórę, jednak naszym nadrzędnym celem jest redukcja widocznych naczynek i brak podrażnień.

Mgiełka z hydrolatem z czystka posiada właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Masz pewność, że Twoja cera naczynkowa Ci za niego podziękuje. By w pełni korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą mgiełka do cery naczynkowej, należy odpowiednio go używać.

Jak to zrobić? To łatwe! Najlepiej rozpylić go bezpośrednio na twarz, szyję i dekolt, a następnie pozostawić do wchłonięcia.

Dobry tonik do cery naczynkowej zadziała ściągająco i wygładzająco.

Mgiełka z hydrolatem z czystka – jak działa?

Tonik do skóry naczynkowej z hydrolatem z czystka jest zbawienny przede wszystkim w łagodzeniu podrażnień i zaczerwienień, a także w zwiększaniu elastyczności skóry i w jej regeneracji. Jeśli Twoją przypadłością jest piękna, choć skomplikowana cera naczynkowa, tonik wzbogacony o hydrolat z czystka powstał specjalnie dla niej. Na pewno się nie zawiedziesz!


Składniki:

Aqua, Cistus Ladaniferus Leaf/Stem Water, Pentylene Glycol, Maltooligosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sucrose Laurate, Sucrose Dilaurate, Sucrose Trilaurate, Arginin, Glycerin, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate

Tonizująca mgiełka do twarzy
Tonizująca mgiełka do twarzy
error: Nie kopiować