int2
int1
int3
int2 int1 int3

Prebiotyczny płyn ochronny

LUKRECJA
300 ml

Prebiotyczny płyn ochronny w swoim składzie zawiera wyłącznie łagodne składniki, które nie podrażnią, nie naruszą bariery ochronnej, a utrzymają okolice intymne w doskonałej kondycji. Głównym składnikiem płynu jest ekstrakt z lukrecji, który nawilża i regeneruje, a także delikatnie redukuje podrażnienia.

17,99 PLN

Sprawdzi się przy:

delikatnych okolicach intymnych
przywróceniu równowagi mikrobiomu, redukcji podrażnień
używaniu codziennie
nałożeniu na okolice intymne,
a następnie spłukaniu letnią wodą

Co robię dobrego?

Nasze miejsca intymne z oczywistych względów potrzebują szczególnej ochrony. By nie zaburzyć flory bakteryjnej i nie naruszyć naturalnego pH oraz w celu ograniczenia ryzyka infekcji, warto sięgnąć po ochronny płyn do miejsc intymnych. Co istotne, w płynie do miejsc intymnych nie powinny znaleźć się żadne parabeny, sztuczne barwniki, konserwanty czy substancje zapachowe.

Płyn ochronny do miejsc intymnych
W związku z tym należy wybrać taki płyn do miejsc intymnych, który w swoim składzie zawiera wyłącznie naturalne, łagodne składniki. Tego typu komponenty nie podrażnią i nie naruszą bariery ochronnej skóry, a także podarują naszym delikatnym strefom niezrównany komfort. Płyn ochronny do miejsc intymnych może być używany codziennie – kosmetyk przyczynia się do redukcji podrażnień i przywraca równowagę mikrobiomu.

Płyn ochronny do miejsc intymnych z lukrecją – jak działa?
Jeśli zdecydujesz się sięgnąć po płyn ochronny do miejsc intymnych z lukrecją, możesz liczyć na maksymalne nawilżenie i regenerację. Skuteczną ochronę gwarantuje kwas mlekowy, utrzymujący pH skóry na odpowiednim poziomie. Zawarte w ochronnym płynie do miejsc intymnych z lukrecją prebiotyki przywracają równowagę warstwie ochronnej skóry, nazywanej mikrobiomem. Dobry płyn do miejsc intymnych to gwarancja odświeżenia, ochrony i ukojenia!


Składniki:

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Lauryl Glucoside, Rhamnose, Glucose, Glucoronic Acid, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Tilia Cordata Leaf Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Propanediol, Lactic Acid, Glyceryl Oleate, Heptyl Glucoside, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Tocopherol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Prebiotyczny płyn ochronny
Prebiotyczny płyn ochronny
error: Nie kopiować