zel_mieszana2
żel1
zel_mieszana1
zel_mieszana2 żel1 zel_mieszana1

Normalizujący żel do mycia twarzy

OREGANO
150 ml

Normalizujący żel do mycia twarzy z oregano oczyszcza skórę i spowalnia jej przetłuszczanie się. Skóra jest oczyszczona, odświeżona i przygotowana na kolejne kroki pielęgnacyjne.

15,99 PLN

Sprawdzi się przy:

cerze tłustej, mieszanej
usuwaniu zanieczyszczeń, sebum, makijażu
używaniu codziennie rano i wieczorem
nałożeniu na wilgotną twarz, rozprowadzeniu kolistymi ruchami
a następnie spłukaniu letnią wodą

Co robię dobrego?

Jeśli żel do cery mieszanej, to koniecznie z oregano! Mimo, że składnik ten dał się poznać przede wszystkim w kuchni, doskonale ubogaca on również szereg pielęgnujących kosmetyków, między innymi normalizujących żeli do mycia twarzy.

Skóra Twojej twarzy w niektórych miejscach jest sucha, w innych zaś nadmiernie się błyszczy? Twoja cera to cera mieszana. Odpowiedni żel do mycia twarzy pozwoli Ci nad nią zapanować. Kluczem do zachowania mocnego nawilżenia i poradzenia sobie z intensywną produkcją sebum jest właściwie dobrany żel do mycia twarzy mieszanej.

Żel do twarzy z oregano – jak działa?

Z żelem do cery mieszanej z oregano oczyścisz skórę i sprawisz, że będzie przetłuszczała się znacznie mniej. Dobry żel do mycia twarzy w delikatny, subtelny sposób usuwa nadmiar sebum i zgromadzone przez cały dzień zanieczyszczenia. Twoja mieszana cera szybko odwdzięczy Ci się za jego stosowanie.

Jeśli zależy Ci na tym, aby mieszana cera Twojej twarzy pozostała odświeżona, dokładnie oczyszczona i gotowa na kolejne etapy pielęgnacji, wybierz żel do mycia twarzy z oregano – przywrócisz nim odpowiednie pH skóry, a także ukoisz ją i złagodzisz zaczerwienienia.

Cera mieszana to trudny przeciwnik. Dlatego w pielęgnacji cery mieszanej należy postawić sobie dwa cele: zmniejszenie produkcji sebum oraz intensywne nawilżenie skóry twarzy. Delikatny żel do mycia twarzy Gift Of Nature spełnia te założenia. Można śmiało o nim powiedzieć, że jest to również nawilżający żel do mycia twarzy dzięki zawartości odpowiednich składników. Szukałaś żelu do oczyszczania twarzy, który będzie miał zarówno dobry skład oraz spełniał te dwie funkcję? Oto on żel do mycia twarzy do cery pięknej choć mieszanej.


Składniki:

Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Hydroxypropylcellulose, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Origanum Vulgare Flower/Leaf/Stem Water, Maltooligosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Allantoin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Normalizujący żel do mycia twarzy
Normalizujący żel do mycia twarzy
error: Nie kopiować