p1
p2
p3
p1 p2 p3

Prebiotyczny płyn łagodzący

HYDROLAT Z CZYSTKA
300 ml

Prebiotyczny płyn ochronny w swoim składzie zawiera wyłącznie łagodne składniki, które nie podrażnią, nie naruszą bariery ochronnej, a utrzymają okolice intymne w doskonałej kondycji. Głównym składnikiem płynu jest hydrolat z czystka, który łagodzi i przynosi ulgę. Zawarte w płynie prebiotyki przywracają równowagę mikrobiomu, czyli warstwy ochronnej skóry.

17,99 PLN

Sprawdzi się przy:

delikatnych okolicach intymnych
utrzymywaniu odpowiedniego PH, przynoszeniu ulgi przy podrażnieniach
używaniu codziennie
nałożeniu na okolice intymne,
a następnie spłukaniu letnią wodą

Co robię dobrego?

Bądź czuła dla swoich okolic intymnych. Postaw na kosmetyk, który zawiera w sobie wyłącznie łagodne, naturalne składniki. Pamiętaj, że łagodzący płyn do miejsc intymnych jest przeznaczony przede wszystkim dla posiadaczek pięknej, lecz delikatnej, podatnej na podrażnienia skóry.

Płyn łagodzący do miejsc intymnych
Płyn łagodzący do miejsc intymnych ma za zadanie utrzymać odpowiednie pH skóry, a także przynieść jej ulgę przy podrażnieniach. Można stosować go codziennie, jednak najlepiej maksymalnie dwa razy w ciągu dnia. Do ukojenia i pielęgnacji doskonale nada się płyn do miejsc intymnych z czystkiem.

Płyn łagodzący do miejsc intymnych z czystkiem – jak działa?
Głównym składnikiem płynu do miejsc intymnych z czystkiem jest właśnie przynoszący ulgę hydrolat z czystka. Kompleks ekstraktów z pszenicy i owsa nawilża, a gwarancję pełnej ochrony zapewnia utrzymujący dobre pH skóry kwas mlekowy. Wybierając łagodzący płyn do miejsc intymnych zawierający czystek, przywracasz warstwie ochronnej swojej skóry równowagę – wszystko dzięki zawartym w produkcie prebiotykom.


Składniki:

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Lauryl Glucoside, Pullulan, Rhamnose, Glucose, Glucoronic Acid, Cistus Ladaniferus Leaf/Stem Water, Triticum Vulgare Bran Extract, Avena Sativa Kernel Extract, Propanediol, Lactic Acid, Glyceryl Oleate, Heptyl Glucoside, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Xantan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Tocopherol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Prebiotyczny płyn łagodzący
Prebiotyczny płyn łagodzący
error: Nie kopiować