GoN-dezodorant w kremie 1000x1000
KDO_6663
KDO_6665
GoN-dezodorant w kremie 1000x1000 KDO_6663 KDO_6665

Dezodorant naturalny w kremie

75 ml

Naturalny dezodorant w kremie chroni i pielęgnuje delikatną skórę pod pachami. Skutecznie zwalcza nieprzyjemny zapach i zapewnia długotrwałą świeżość.

29,99 zł

Sprawdzi się przy:

przy każdym rodzaju skóry
zwalczaniu nieprzyjemnego zapachu i zapewnieniu długotrwałej świeżości
używaniu codziennie
delikatnym wmasowaniu na suchą i oczyszczoną skórę

Co robię dobrego?

Dlaczego wybierając naturalny dezodorant warto postawić na naturalny dezodorant w kremie? Między innymi dlatego, że dezodorant w kremie naturalny to dezodorant bez aluminium. Sięgając po naturalne dezodoranty należy zwrócić uwagę na taki naturalny dezodorant w kremie, który posiada odpowiedni skład.

Naturalny dezodorant, jakim jest naturalny dezodorant w kremie, stanowi delikatną ochronę i pielęgnację dla skóry pod pachami.

W składzie dezodorantu postawiliśmy m.in. na sodę oczyszczoną, która pomaga utrzymać efekt długotrwałej świeżości i komfortu. Połączyliśmy ją z białą glinką, która dodatkowo odświeża skórę i ją odżywia, z kolei olej kokosowy wygładza i uelastycznia. Przyjemny zapach owoców leśnych naturalnie wprawia w doskonały nastrój na cały dzień!

Jak działa naturalny dezodorant w kremie?

Bardzo ważne!
Zadaniem dezodorantu w kremie nie jest blokowanie potu, a zmiana jego zapachu w przyjemny. Właśnie dlatego w składzie naszego dezodorantu nie znajdziesz żadnych substancji, jakie są w antyperspirantach, czyli np. aluminium.
Jeśli do tej pory używałaś wyłącznie antyperspirantów, pamiętaj, że „przejście” na naturalny dezodorant w kremie wymagać będzie od Ciebie odrobiny cierpliwości. Dlaczego? Po odstawieniu antyperspirantów, skóra w sposób naturalny reguluje swoją florę bakteryjną, która do tej pory była zaburzona i blokowana często przez wiele długich lat. Organizm musi się więc oczyścić i przyzwyczaić do swojego naturalnego trybu pracy. To właśnie w tym czasie możesz mieć poczucie większej potliwości i myśleć, że dezodorant nie spełnia swojej roli. Zaufaj jednak nam i naszemu kosmetykowi, ponieważ zapewniamy Cię, że warto ten moment przeczekać i po chwili cieszyć się nie tylko działaniem naturalnego dezodorantu, ale także świadomością, że Twój organizm działa w zgodzie ze sobą!


Składniki:

Sodium Bicarbonate, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, C10-18 Triglicerides, Hordeum Vulgare Powder, Kaolin, Triethyl Citrate, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Glycine Soja Oil, Parfum

Dezodorant naturalny w kremie
Dezodorant naturalny w kremie
error: Nie kopiować